+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Аудіовізуального мистецтва

Аудіальне мистецтво

Альберт Цукренко

Альберт Цукренко

Фронтмен гурту «Хамерман Знищує Віруси». Автор і ведучий програми «Альберт» на Громадському ТБ. Музикант, журналіст. У попередні роки: виконавчий продюсер, шеф-редактор суспільно-політичного напряму телеканалу «UA: Перший», редактор хвилі нової української музики на радіо Zemlya, головний редактор інтернет-журналу «Наш Київ», редактор ділової газети «Капітал», головний редактор порталу Cultprostir.
Анна-Марія Киричевська

Анна-Марія Киричевська

Провідна спеціалістка Українського центру оцінювання якості освіти. У попередні роки: звукорежисерка громадської організації «Громадське радіо», «УкрМедіаХолдингу» та муніципального театру «Київ».
Артем Рісухін

Артем Рісухін

Ведучий та автор програми «Ріс на Біс». Музичний редактор і критик блогу про нову українську музику LiRoom. Автор і ведучий інтерв’ю-проекту від блогу LiRoom. Автор аналітичних статей, рецензій, інтерв’ю та анонсів для liroom.com.ua. У попередні роки: музичний редактор та SMM-спеціаліст Red Panda Music, USA.
Владислав Робський

Владислав Робський

Режисер, сценарист документального та ігрового кіно. Засновник ГО «Кінозона». Координатор та режисер сценарної платформи «Терраріум». Викладач драматургії та режисури у приватній кіношколі PRODUCK. Член жюрі Terni International Film Festival, Sacrofilm Festival, International Film Festival Nepokolanow. Програмний радник кінофестивалю «Фреско». Творчий доробок в якості режисера та сценариста: «Мавпа», «Майже святий Сєня, «Зустріч», «Слухняна дружина», «Я був народжений не для війни», «Фотографія тисячоліття», «8 заповідь» та інші. В попередні роки: режисер телебачення.
Ганна Андрієвська

Ганна Андрієвська

Кореспондентка, авторка інтернет-видання «Крим.реалії» (проект української служби Радіо Свобода). Авторка текстів у виданнях «Ліга.Бізнес.Інформ», «Лівий берег», QHA. Редакторка, телеведуча Чорноморської ТРК, ведуча прямих ефірів Громадського ТБ (програма «Громадське.Крим»), позаштатна авторка «Центру журналістських розсліду...

Дмитро Сухолиткий-Собчук

Дмитро Сухолиткий-Собчук

Засновник та Організатор сценарної платформи «Terrarium».Переможець конкурсу «Коронація Слова 2011» в номінації найкращий сценарій. Приймав участь в документальному проекті ВАВИЛОН #13 (кіно громадського протесту). Стипендіат програми республіки Польща «Gaude Polonia» 2015 та 2017 року. Учасник Berlinale Talent Campus. Член Європейської Кіноакадемії та Української Кіноакадемії. Член Українського Оскарівського Комітету з 2019р.
Людмила Томашпольська

Людмила Томашпольська

Старший редактор проектів ДП Мультимедійна платформа іномовлення України, телеканал UA|TV. Продюсерка, авторка та режисерка щотижневої культурологічної програми Про Art. В попередні роки Заступниця директора ТО культурологічних програм, головна редакторка Головної редакції культурологічних програм. Авторка та ведуча програм: «Мистецтво молодих. Завтра починається сьогодні», «Екстрим-трикутник», «Алеями слова» та інші.
Надія Бондарець

Надія Бондарець

Директорка простору звукозапису Holywood UA, керівниця проекту iLoveSound UA. У попередні роки: директорка з продажів компанії «АТ Трейд» та мережі магазинів «Музторг», викладачка спеціальності «Звукорежисура» в Київському Національному університеті культури і мистецтв.
Наталія Габор

Наталія Габор

Викладачка Школи журналістики Українського католицького університету. Співавторка посібника з нових медіа, редакторка науково-популярного журналу «Медіакритика». Доцентка кафедри зарубіжної преси та інформації факультету журналістики Львівського національного університету імені І. Франка, кафедри журналістики гуманітарного факультету Українського Католицького Університету. Кандидатка філологічних наук.
Оксана Войтенко

Оксана Войтенко

Кінорежисерка. Членкиня Гільдії режисерів України. Володарка премій КМК «Молодість-49», кращий фільм Національного конкурсу, к/м «Схрон», Конкурс сценаріїв «Кіноскрипт-2017», кращий короткометражний сценарій «Переживання місцевого значення», Фестиваль «Кінокімерія-2017», перше місце, к/м фільм «Кордон Віри». Режисерка відеокліпу на народну лемківську пісню «Гей пливе кача» у виконанні гурту «Пікардійська терція».
Олександр Стадніченко

Олександр Стадніченко

Генеральний продюсер UMH Radiogroup. У попередні роки: креативний продюсер UMH Radiogroup, головний редактор творчого об’єднання в UMH Radiogroup, ведучий та автор проектів на радіостанції «Ретро FM Україна» UMH Radiogroup.
Ольга Галаненко

Ольга Галаненко

Музикознавиця, радіоведуча, оглядачка мистецьких заходів. Ведуча радіо «Марія». Авторка передачі «Мистецька вітальня», радіо «Марія». У попередні роки: ведуча музичних і театральних програм ТО «Культура», заступниця завідувача редакції музичних програм та позастудійних трансляцій ТО «Культура», авторка передачі «На хвилі джазу».
Тарас Боровок

Тарас Боровок

Сценарист. Має 25-річний досвід написання та втілення медіапроектів, створення успішного аудіовізуального контенту, розробка форматів, концепцій та ідей телепрограм, повнометражних анімаційних та художніх фільмів і серіалів в Україні та за її межами. В творчому доробку: Мультиплікаційнний серіал «Кузюка», Анімаційний сатир...

Аудіовізуальне мистецтво

Азад Сафаров

Азад Сафаров

Кореспондент онлайн і відео редакції Deutsche Welle, українська редакція (з 2015 р.). Репортер-фрілансер каналу «Настоящее время» Radio Free Europe/Radio Liberty. У попередні роки: фіксер/продюсер CNN у Києві та в зоні війни на сході України, журналіст «5 каналу».
Андрій  Заєць

Андрій Заєць

Засновник, організатор, програмний директор та дизайнер Кам'янець-Подільського Міжнародного кінофестивалю «Бруківка». Засновник та спікер Форуму молодіжних проектів та громадських ініціатив «Ініціатива». Режисер, сценарист телевізійних проектів.
Володимир Аксьонов

Володимир Аксьонов

Оператор-постановник, керівник операторських груп. Організатор та лектор майстер-класів, з операторської майстерності. Майстер курсу операторської майстерності. Оператор- документальних фільмів. Викладач кафедри телебачення в Харківській державній академії культури. Оператор-постановник телевізійних трансляцій. В ріний час оператор та оператор постановник на телеканалах «Тоніс», «Інтер», «Агенство Телебачення Новини» тощо.
Володимир Нагорний

Володимир Нагорний

Засновник та керівник компанії «ФанФілмз». Продюсер, сценарист, скріпт-доктор, режисер кіно та реклами. У попередні роки: сценарист стрічок «Дзідзьо. Контрабас», «Джентельмени, удачі!», генеральний продюсер «Сценарне КБ». Член Української кіноакадемії. Постійний член журі міжнародного кінофестівалю «Бруківка». Експерт УКФ у 2018 році.
Ганна Старкова

Ганна Старкова

Доцентка кафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця, редакторка стрічки новин «Цензор.NЕТ». У попередні роки: провідна редакторка Харківської обласної філармонії, менеджерка, редакторка блогу, кореспондентка ТОВ «Турум-бурум», Corporate Website, випускова редакторка, кореспондентка Інтернет-порталу «Справжня Варта», кореспондентка Медіагрупи «Об’єктив». Кандидатка культурології. Експертка УКФ у 2020 році.
Георгій Черков

Георгій Черков

Науковий співробітник відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського. Кандидат мистецтвознавства. Експерт УКФ у 2019 році.
Дарина Бережньова

Дарина Бережньова

Керівниця служби зв'язків з громадськістю Центру організації дорожнього руху. У попередні роки: головна редакторка інформаційного агентства QHA («Кримські новини»), керівниця та ведуча політично-аналітичних програм на Espresso.tv, керівниця та ведуча проектів на 5 каналі, каналі «Тоніс», випускова редакторка інформаційної служби СТБ.
Дмитро Суханов

Дмитро Суханов

...

Дмитро Тяжлов

Дмитро Тяжлов

Режисер, оператор документального кіно, викладач, художній керівник курсу операторської майстерності у КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого, куратор документальної програми фестивалю американського кіно «Незалежність» та Лабораторії документального кіно для молодих митців Indie Lab. Член Національної Спілки Кінематографістів України, Гільдії кінооператорів України та Гільдії неігрового кіно.
Єгор Іродов

Єгор Іродов

Звукорежисер, за рейтингом delo.ua найкращий звукорежисер України останніх 10 років. Член Міжнародної академії телевізійних мистецтв та наук EMMY. Член жюрі Міжнародної премії EMMY Awards, Нью-Йорк, США. Член жюрі Всесвітнього медіа-фестивалю BANFF, Канада. 'впродовж останніх років співпрацював з компаніями «Триада», «Київтелефільм», «Мамас продакшн». Головний звукорежисер STAR MEDIA GROUP.
Ігор Грабович

Ігор Грабович

Співавтор, редактор програми «Арґумент кіно» на «1+1». Журналіст газети Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA, газети Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». У попередні роки: кіножурналіст «Детектор медіа», «Лівий берег», «Укрінформ». Експерт з кіно експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів Державного агентства України з питань кіно. Член правління комітету Національної премії кінокритиків «Кіноколо». Член журі кіносценаріїв літературної премії «Коронація слова». Експерт УКФ у 2019 році.
Ірина Горбань

Ірина Горбань

Артменеджерка гуртів «ДахаБраха» і Dakh Daughters. У попередні роки: адміністраторка Центру Сучасного Мистецтва «ДАХ», програмна директорка фестивалю сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFest».
Ірина Соломко

Ірина Соломко

Шеф-редакторка та авторка сценарію «Революції гідності», «Україна-2041», «Братство червоного хреста» та ін. Авторка та ведуча програми «Територія», ведуча «КиївДонбас», «Громадська хвиля», «Ранкова хвиля» «Громадського радіо». У попередні роки: керівниця комунікаційного напряму коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ, шеф-редакторка департаменту спеціальних проектів телеканалу ICTV. Членкиня Редакційної ради «Громадського радіо».
Катерина Харций (Кучер)

Катерина Харций (Кучер)

Креативна директорка в Artycrowd. Арт-директорка в ТОВ «Союзпрофмонтаж». У попередні роки: була організаторкою конкурсної програми та членкинею комісій по відбору кінофільмів на Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів.
Катерина Янюк

Катерина Янюк

Креативна продюсерка телеканалу UA:Культура, продюсерка та проектна менеджерка КМКФ «Молодість», KISFF. Спортивна репортажна фотографка ( BMX, вуличні культури). Продюсерка Збірної України з художньої гімнастики.
Кирило Марікуца

Кирило Марікуца

Cпівзасновник та директор Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF). Учасник проекту «KyivMusicFilm». Член журі Festival du nouveau cinéma-FNC (Монреаль,Канада), La Guarimba Film Festival (Калабрія,Італія,), Grand OFF (Варшава,Польща). Організатор фестивалів: Фестиваль кіно про музику та культуру «ІNTRO», «100 фільмів за 100 хвилин», Фестиваль кіно про тварин «Tales of Tails», «Невичерпні можливості: кінофестиваль від EUNIC»
Людмила Серебренікова

Людмила Серебренікова

Керівниця міжнародних проектів в БФ «Двері». Викладачка, кінознавиця, кінорежисерка, продюсерка. У попередні роки: керівниця міжнародних проектів «Дні українського кіно» (Іспанія, Латвія, Молдова), викладачка кафедри звукорежисури Інституту екранних мистецтв, Київського національного університету театру кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого. Членкиня Національної спілки кінематографістів України, членкиня Української кіноакадемії. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Олег Валуйсков

Олег Валуйсков

Викладач факультету маркетингу Міжнародного Соломонового Університету та викладач авторських курсів MBA. Член правління Асоціації продюсерів України. Член The International Academy of Television Arts and Sciences (USA). Член Національної спілки кінематографістів України. У попередні роки: член експертної комісії при Державному агентстві України з питань кіно.
Олег Яськів

Олег Яськів

Директор Центру Шептицького Українського католицького університету. Засновник та керівник Кіноклубу (Львів). Засновник та головний редактор сайту «Простір кіно». Режисер документальних фільмів «Симфонія радості», «Народження лідера», TBFruit Corporate та ін. У попередні роки: голова правління ГО «Аналітичний центр "Європейський діалог"». Лауреат премії Кабінету Міністрів для молодих учених (2007). Член Капітули культурологічного журналу «Ї». Доктор технічних наук.
Олександр Махонько

Олександр Махонько

Режисер монтажу 1-ї категорії ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України». У попередні роки: головний режисер телевізійних проектів, режисер адаптації програмного відділу, режисер постпродакшн.
Олексій Бондаренко

Олексій Бондаренко

Засновник та головний редактор блогу про нову українську музику LiRoom. У попередні роки: заступник головного редактора та проджект менеджер перезапуску Karabas Live, редактор розділу «Бізнес» у виданні Telekritika.ua. Експерт УКФ у 2020 році.
Олена Агеєва

Олена Агеєва

Менеджерка проектів. Лінійна продюсерка шоу Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення – 2017». Експертка УКФ у 2020 році.
Олена Бабій

Олена Бабій

Провідний кінознавець КП «Київкінофільм», координаторка та організаторка національних та міжнародних проєктів. У попередні роки: експертка з програмної діяльності Польського Інституту у Києві. Членкиня Національної спілки кінематографістів України та Української кіноакадемії. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Пензій Альона

Пензій Альона

Програмна директорка, членкиня відбірної комісії Черкаського кінофестивалю короткометражного кіно «КіноШот». Голова Громадської організації «Фундація автономної культури». Членкиня Громадської організації «Спілка кінокритиків України». Менеджерка з дистрибуції кіно в ДП «Національний центр Олександра Довженка». Проектна менеджерка, менеджерка кінотеатральних прокатів.
Руслана Броновицька

Руслана Броновицька

Координаторка Рівненського медіа-центру. У попередні роки: педагогиня, сценаристка та режисерка в проектi УКФ «Культурно-мистецька медіа школа для дітей та підлітків», керівниця медіа-центру та сектору зв'язків з громадськістю Рівненського міського Палацу дітей та молоді, авторка та режисерка соціального ролику-акції «Добро на Різдво», авторка та режисерка дитячої програми «Новини з ARTmodels».
Світлана Чернецька

Світлана Чернецька

Комунікаційна менеджерка громадської організації «Детектор медіа». У попередні роки: комунікаційна менеджерка проекту «Комунікатор реформ», редакторка, журналістка-аналітикиня, проектна менеджерка Українського центру європейської політики (членкиня РПР), Інформаційної кампанії Представництва ЄС «Сильніші разом!». Експертка УКФ у 2020 році.
Сергій Вaсильєв

Сергій Вaсильєв

...

Соболевська Анна

Соболевська Анна

Продюсерка. Директорка ТОВ «Форфілмз». Продюсерка в ТОВ «Лаймлайт». Обрана фільмографія в якості продюера: короткометражний фільм «Вічність», що здобув ряд нагород та відзнак Saint Louis IFF – Worldwide Premiere, NEW YORK CITY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL – Best Sci-Fi- Short Film, Trujillo International Independent Film Festival - Awards Winnner. Девелопмент продюсерка фільму «Додому» режисера Нармана Алієва, ко-продюсерка фільму м «Я і Фелікс», повнометражний фільм «Відблиск» та інші.
Тетяна Ващенко

Тетяна Ващенко

У попередні роки: фінансова директорка та юристка фільму «Дике поле», директорка знімальної групи фільмів «СТАСІС», «Два життя», заступниця директора знімальної групи фільму «Толока», директорка виробництва та асистентка виконавчого продюсера телефільмів Кіностудії FILM.UA. Експертка УКФ у 2019 році.
Тетяна Нечай

Тетяна Нечай

Аспірантрантка кафедри культурології та інформаційних комунікацій НАКККіМ. У попередні роки: завідувачка навчальної лабораторії кафедри кінознавства Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, помічниця продюсера MKK film service, засновниця Славутицької кінокомісії. Кінопродюсерка, помічниця продюсера в ІнсайтМедіа. Помічниця директора Будинку кіно. Асистентка по акторам в «ТатоФільм». Громадська діячка, учасниця групи «Культура» РПР та ін. Експертка УКФ у 2019 році.