+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Експерти: Дизайну та моди

1. Борисов Юрій

Доцент Черкаського державного технологічного університету, член мистецької ради Черкаської ОДА, кандидат мистецтвознавства декоративно-прикладного мистецтва.

2. Мартинюк Oлена

Fashion-журналіст з більш ніж 10-річним досвідом роботи в різних типах fashion-медіа та на головних тижнях моди в світі. Лектор власного курсу про fashion-журналістику в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія».

3. Мельник Мирослав

Професор кафедри художнього текстилю і моделювання костюму Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, кандидат мистецтвознавства, доцент, блогер.

4. Одробінський Юрій

Професор, завідувач кафедрою дизайну Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського університету мистецтв», член Національної спілки художників України.

5. Тригуб Олена

Засновниця та керівниця SVC, співорганізаторка Днів Малевича в Україні, співорганізаторка ТУРЕКУІ, викладачка кафедри дизайну Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

6. Фурса Оксана

Ректорка Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, докторка педагогічних наук, професорка, президентка Конфедерації дизайнерів та стилістів України, заступниця голови редакційної колегії наукового фахового видання «Мистецька освіта».

7. Черній Сергій

Викладач, мистецтвознавець, дизайнер. Дослідник історії дизайну, займається розробкою програм підготовки дизайнерів та проектів з брендингу.

8. Штрамило Олексій

Дизайнер-графік, арт-директор, фахівець з айдентики, графічного та корпоративного дизайну, викладач графічного дизайну Інституту мистецтв Київського університету ім. Б. Грінченка.