+38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Інноваційного культурного продукту

Візуальне мистецтво

Вадим Козловський

Вадим Козловський

Фотохудожник. Член Національної Спілки фотохудожників України та член її Художньої ради. Художник Міжнародної федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО (AFIAP).
Ірина Міщенко

Ірина Міщенко

Докторантка Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Професорка Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука. У попередні роки: проректорка Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука, заступниця директора Чернівецького обласного художнього музею, наукова редакторка фахового журналу «Студії мистецтвознавчі» НАНУ. Членкиня Національної спілки художників України. Кандидатка мистецтвознавства.
Катерина Гай

Катерина Гай

Керівниця ГО«АРТ ІН» - онлайн-галереї сучасного мистецтва. Досліджує тему «Арт-ринок в України: стан та перспективи розвитку". Організаторка проектів з презентації українських художників на міжнародних арт-ярмарках Берлін 2017, та Кельн 2018р., Флорентійська бієнале у Флоренції 2019 р. Засновниця арт-резиденції у с.Урич Львівської ...

Оленa Мартинюк

Оленa Мартинюк

Викладачка Коледжу Статен Айленду (Міський Університет Нью-Йорка), завідувачка освітніх програм та асистентка куратора Українського Музею в Нью-Йорку. Докторка мистецтвознавчих наук (Університет Ратгерс). Заслужена працівниця культури. Кандидатка історичних наук. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Олена Тинник

Олена Тинник

Виконавча директорка ГО «Платформа взаємодій "Простір"». Координаторка урбаністичних мистецьких проектів. Учасниця команди проекту «Terytoriya креативних індустрій» та Громадської ради при Рівненській облдержадміністрації.
Роман Білявський

Роман Білявський

Голова правління Art Media Holdіng «Civitas LEOPOLIS», дійсний член правління з питань мистецтва у Громадській організації «Центр ініціатив сприяння соціальному і культурному розвитку в Україні», куратор благодійних та соціальних проектів дітей з особливими потребами у ГО «Арт-Спектр», куратор мистецьких проектів в ГО «Покутські інціативи». Член журі World Promotion of Ukrainian Art and Literature та World Promotion of Ukrainian Photography.
Світлана Бєдарєва

Світлана Бєдарєва

Директорка ГО «Міжнародна асоціація підтримки візуального і сценічного мистецтва "Один і три"». Докторантка Інституту мистецтва Курто (Великобританія). У попередні роки: гостьова дослідниця El Colegio de México (Мексика), художня директорка Ópera en Movimiento (Мексика), асистентка куратора Британського павільйону Венеціанської архітектурної бієнале. Членкиня Міжнародної асоціації істориків мистецтва (AAH). Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Світлана Паненко

Світлана Паненко

Проектна менеджерка у сфері інформаційних технологій Renedes (Київ), дослідниця радянського та пострадянського візуального мистецтва, співзасновниця Museum of Urban Life (Едмонтон, Канада), членкиня Канадської асоціації слов’яністів та Канадської асоціації компаративної літератури. У попередні роки: президентка асоціації CultuRe JeunEst (Париж, Франція), докторка філософії.
Юлія Романенкова

Юлія Романенкова

Професорка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва. Членкиня Міжнародної асоціації художніх критиків (Франція), дійсна членкиня Академії критики, мистецтва та естетичних наук України і Національної Спілки художників України. У попередні роки: головна редакторка наукового журналу «Арт-простір». Докторка мистецтвознавства. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.

Аудіальне мистецтво

Андрій Тимчук

Андрій Тимчук

Артдиректор, діджей, ведучий, вокаліст гурту «ФлайzZzа», музикант, дизайнер, піарник.
В'ячеслав  Пономарьов

В'ячеслав Пономарьов

Виконавчий продюсер, заступник голови громадської організації «Мистецьке об’єднання «Остання Барикада». У попередні роки: менеджер проектів громадської організації «Мистецьке об’єднання "Остання Барикада"», автор та керівник проекту «Музична обойма», продюсер, наповнювач контентом проектів «Пліч-о-пліч» (UA:Перший), «Остання Барикада» (Центральний канал), «Ідейний вибір» (3sTv). Продюсер низки аудіоальбомів та музичних антологій.
Людмила Юріна

Людмила Юріна

...

Марта Андрущак (Кузій)

Марта Андрущак (Кузій)

...

Павло Калениченко

Павло Калениченко

Директор Громадської спілки «Український музичний альянс». У попередні роки: юрист КПТ «Червона рута», кандидат юридичних наук. Експерт УКФ у 2018 та 2019 роках.
Тетяна Дробахіна

Тетяна Дробахіна

Директорка з промоції Міжнародного джазового фестивалю «Джаз на Дніпрі». У попередні роки: піар-директорка Міжнародного книжкового фестивалю Book Space, співзасновниця, бренд- та стратегічна менеджерка ARTpoint, координаторка проекту S-VLA Proyectos y soluciones, SL (Іспанія).
Тетяна Чернета

Тетяна Чернета

Доцентка Інституту мистецтв при Київському університеті імені Б. Грінченка, авторка низки монографій, статтей у наукових та періодичних виданнях. Кандидатка мистецтвознавства. Експертка УКФ у 2020 році.
Юлія Бентя

Юлія Бентя

Відповідальна редакторка часопису «Критика», експертка програми ім. Фулбрайта в Україні. У попередні роки: редакторка журналу «Музика», начальниця відділу Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтв України. Членкиня Національної спілки композиторів України та Національної спілки журналістів України.
Юлія Ткач

Юлія Ткач

Художня керівниця та головна диригентка Академічного хору ім. П.Майбороди Українського радіо, членкиня Всеукраїнської музичної спілки, координаційної ради Хорового товариства імені М. Леонтовича та Наглядової ради Національної академічної капели України «Думка». Заслужена артистка України. Кандидатка мистецтвознавства.

Аудіовізуальне мистецтво

Ірина Романченко

Ірина Романченко

Засновниця та директорка Міжнародного міні-кінофестивалю «Європейський Експрес» спільно з Польським Інститутом у Києві. Експертка комісії Державного агенства України з питань кіно з розповсюдження та демонстрування фільмів. Членкиня Української кіноакадемії. Експертка УКФ у 2019 році.
Оксана Косик

Оксана Косик

Продюсерка та засновниця ТОВ Go Ua production. Членкиня Української кіноакадемії 1 ступеня, експертка кінопремії «Золота Дзига». У попередні роки: організаторка кінофестивалю «Відкрита ніч» та прессекретарка Державного агенства України з питань кіно.
Олександра  Кольцова

Олександра Кольцова

Співачка і авторка пісень групи «Крихітка», журналістка, редакторка, сценаристка, копірайтерка, ведуча, блогерка. Членкиня правління ПАТ «НСТУ». У попередні роки: голова благодійної організації «Фундація Дарини Жолдак».
Юлія Мироненко

Юлія Мироненко

Режисерка, продюсерка та сценаристка відеопродакшен Inguren Films і компанії «Директорія Кіно».

Дизайн та мода

Анастасія Меркотан

Анастасія Меркотан

Співвласниця бренду Trempel, керівниця шоурумів Showrooms.rustaveli та Showrooms.pushkinska, співавторка проекту з екологічного використання одягу No Trash, членкиня спільноти жінок-підприємців Lady Boss Club
Анастасія Снісаренко-Єржиковська

Анастасія Снісаренко-Єржиковська

Архітекторка-дизайнерка інтер’єрів. У попередні роки: розробниця архітектурно-дизайнерських рішень Kyiv-Mohyla Business School, мережі ресторанів «Пузата хата», генеральна директорка «Тапанга-Дизайн», художниця-постановниця телевізійних серіалів «Потрійний захист», «На трьох», «Медфак», «Відморожений» та циклу лекцій на телеканалі «1+1».
Зоя Звиняцьківська

Зоя Звиняцьківська

Авторка розділу про сучасну моду України енциклопедії World dress and fashion (Oxford, UK). Експертка Національної премії в галузі моди Best Fashion Awards. Авторка і упорядниця дослідження «In Progress. Дрес-код України доби Незалежності».
Ліля  Дерман

Ліля Дерман

Науковиця та викладачка у сфері дизайну. Завідувачка кафедри дизайну та реклами факультету філософії та суспільствознавства НПУ ім.. М. П. Драгоманова. Членкиня спілки дизайнерів України, кандидатка філософських наук, доцентка. Розробниця нових навчальних курсів відповідно до сучасних вимог ринку. Організаторка майстер класів, круглих столів у сфері індустрії моди, дизайні інтер’єру та ландшафту. Членкиня журі та ментор міжнародного конкурсу дизайнерів New Fashion Zone (2020). Членкиня журі I Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Oksamyt Wonderland 2020 online» та ін.
Майя Тульчинська

Майя Тульчинська

Авторка блогу «Доступно та просто про моду та стиль». Журналістка онлайн журналу про моду Сloche.club та журналу Opinionua. Авторка та керівниця проекту «Фото дівич день. Стильне перевтілення».
Марія Терехова

Марія Терехова

Співзасновниця X-tend Group. Керуюча партнерка New Fashion Zone Group, New Fashion Zone Community.
Олена Боженко

Олена Боженко

Дизайнерка інтер'єрів, викладачка Європейської школи дизайну, лекторка, має досвід дизайну понад 20 років. Володарка міжнародного сертифікату дизайнера інтер'єру, членкиня Спілки Дизайнерів України.
Олена Мартинюк

Олена Мартинюк

Fashion-журналістка. Лекторка власного курсу про fashion-журналістику в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія». Авторка книги «Хочу в Fashion». Експертка УКФ 2019.
Ольга Маслакова

Ольга Маслакова

Співзасновниця бренду OVA.L. У попередні роки: провідний спеціаліст з управління маркетинговими проектами (корпусні меблі) закритого акціонерного товариства «Новий стиль», керівниця відділу з розвитку асортименту закритого акціонерного товариства «Енран».
Сергій Смолій

Сергій Смолій

Засновник, власник і дизайнер чоловічого одягу бренду IDoL. У попередні роки: дизайнер-конструктор у французькому бренді Ette, співвласник та дизайнер жіночого одягу Stelmashov.
Сергій Чирчик

Сергій Чирчик

Проректор з наукової роботи Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Доктор педагогічних наук, доцент. Почесний професор університету ISMA (м. Рига, Латвія, 2018). Член спілки дизайнерів України з 2012 р. Член-кореспондент Академії будівництва України з 2014 р. Кандидат фізико-ма...

Софія Забуга

Софія Забуга

Головна редакторка видання ELLE-Україна. Менторка проекту «Я ЗМОЖУ» фонду Олени Пінчук. Членкиня журі премії «Створено жінками» започаткованої Франко-українською торгово-промисловою палатою, членкиня журі премії «ЗЕМЛЯ ЖІНОК» започаткованої компанією YVES ROCHER.
Тетяна Соловей

Тетяна Соловей

Оглядачка відділу моди та ювелірних прикрас Vogue Україна, авторка блогу на vogue.ua; кураторка, спікерка освітніх програм та культурних ініціатив, лекторка, викладачка профільних навчальних курсів On the Six Floor, K.A.M.A (Київ)
Тетяна Чорненька

Тетяна Чорненька

Директорка шоуруму More Dash, Париж. У попередні роки: помічниця менеджера у сфері PR, журналістка та редакторка HD-Fashion Channel. Має публікації у W Magazine, L'Officiel, Vogue UA.
Ульяна Бойко

Ульяна Бойко

Головна редакторка друкованого журналу L’Officiel Україна (видавничий дім «Вавилон»). У попередні роки: головна редакторка друкованого журналу Pink (видавничий дім «Вавилон»), спеціалістка відділу реклами (видавничий дім «Вавилон»).

Перформативне та сценічне мистецтво

Анастасія Огірчук

Анастасія Огірчук

Балетмейстерка-постановниця Черкаського академічного заслуженого українського народного хору, співпрацює з Дніпропетровським молодіжним театром та Кам'янським театром імені Лесі Українки. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Валентина Тужина

Валентина Тужина

Театрознавиця, сценаристка (редакторка), проєктна менеджерка. Дослідниця в області сучасного театрального процесу, впливу сучасної драматургії на формування репертуарної політики театру, експертка драматургічних конкурсів Transmission.UA. drama on the move. Germany, від Українського Інституту; Членкиня журі всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова», номінація «П’єси».
Віктор Собіянський

Віктор Собіянський

Експерт з програмної діяльності Польського Інституту у Києві, голова ГО «Театральна платформа», куратор театральних проектів. У попередні роки - експерт Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова», експерт театральної премії «Київська Пектораль», викладач Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого. Експерт УКФ у 2019 році.
Дмитро  Гусаков

Дмитро Гусаков

Головний режисер Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького. Голова громадської організації «Центр розвитку театру «Час Т», Член експертної ради театрального фестивалю «СТеП», Член експертної ради театрального фестивалю «Theater Cluster», Член журі всеукраїнського фестивалю «Ві...

Любов Ільницька

Любов Ільницька

Театрознавиця, кураторка і менеджерка культурно-мистецьких проектів. Менеджерка програми грантів Harald Binder Cultural Enterprises, асистентка кафедри театрознавства та акторської майстерності, факультету культури та мистецтв Львівського національного університету імені І.Франка. У попередні роки: керівниця літературно-драматичної частини, Львівський академічний театр імені Леся Курбаса.
Людмила Олтаржевська

Людмила Олтаржевська

Головна редакторка журналу «Театрально-концертний Київ». Членкиня Національної спілки журналістів та Національної спілки театральних діячів. Експертка професійної театральної премії «Київська пектораль», експертка Всеукраїнського фестивалю-премії «ГРА». Авторка понад сотні статей про український театральний процес у виданнях «Україна молода», «День», «Дзеркало тижня», «Урядовий кур’єр», «Ділова столиця» та ін., а також спеціалізованих виданнях: «Український театр», «Музика» та ін.
Марина Богомаз

Марина Богомаз

Режисерка та співзасновниця «Бейбі театру» від 2018 року. Режисерка-постановниця, викладачка акторської майстерності Київського дитячого театру «Мюзик-хол» від 2010 року. Старша викладачка на кафедрі акторського мистецтва та режисури театру ляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенк...

Марина Котеленець

Марина Котеленець

Виконавча директорка Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська Лiга Авторів», театрознавиця, театральна критикиня. У попередні роки експертка тeатральної премії «Київська Пектораль», експертка Національної театральної премії імені Леся Курбаса. Експертка УКФ у 2018 та 2019 роках.
Олена Богомазова

Олена Богомазова

Провідна редакторка Національного академічного драматичного театру імені І.Франка, співзасновниця та президентка благодійного фонду «Фундація Фауст Фемілі», у попередні роки: керівниця літературно-драматургічної частини Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, директорка-розпорядниця Київського театру «Вільна сцена».
Олена Мигашко

Олена Мигашко

Журналістка журналу «Антиквар», театрознавиця, головна редакторка інтернет-порталу «Український театр 2.0», редакторка програми «Театральні сезони», співпрацює з виданнями «Український тиждень», «Укрінформ» та ін. Експертка УКФ у 2020 році.
Ольга  Коваленко

Ольга Коваленко

Керівниця літературно-драматургічної частини Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Гоголя. Членкиня журі літературного конкурсу «Коронація Слова» у номінації «П'єси».
Сергій Васильєв

Сергій Васильєв

...

Культурна спадщина

Анастасія  Драчук

Анастасія Драчук

Керівниця громадської організації «Братство імені князів Острозьких» . Керівниця Туристично-інформаційного центру м. Острога (відділ культури і туризму Острозької міської ради). Проектна менеджерка. Серед реалізованих проектів: «Створення арт-простору Культурний барбакан», «Мобільна туристична інфраструктура», «Віртуальний музей спадщини князів Острозьких», «Підзамче - кемпінг зона просто неба», фестиваль «Острог -Ренесанс».
Віктор Ковальчук

Віктор Ковальчук

Голова Асоціації діячів фольклору Рівненського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки. Член експертних рад та комісій у сфері збереження нематеріальної культурної спадщини управління культури і туризму Рівненської ОДА та управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому. Член Національної спілки краєзнавців. Експерт УКФ у 2019 та 2020 роках.
Ірина Глік

Ірина Глік

...

Катерина Чуєва

Катерина Чуєва

Генеральна директорка Національного музею імені Б. і В. Ханенків. Президентка Українського комітету ICOM. У попередні роки: експертка програми грантів і БФ «Розвиток України».
Людмила  Глазунова

Людмила Глазунова

Заступниця директора з наукової роботи Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка. Членкиня робочої групи з вироблення Плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку бібліотечної справи до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України». У попередні роки: старша викладачка Харківської державної академії культури, керівниця проектів, організаторка дистанційних курсів для бібліотекарів-бібліографів України. Кандидатка наук із соціальних комунікацій. Експертка УКФ у 2020 році.
Марія Кравченко

Марія Кравченко

Завідувачка Музею історії електрифікації Львівщини. Менеджерка проекту «ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину» та проектів креативної економіки PPV Knowledge Networks.
Надія Лісняк

Надія Лісняк

Начальниця відділу охорони культурної спадщини управління архітектури та містобудування Міської ради міста Кропивницького. У попередні роки: начальниця відділу охорони культурної спадщини облдержадміністрації, директорка комунального підприємства обласної ради «Науково-виробнича реставраційна майстерня»
Оксана Бєлявська

Оксана Бєлявська

Позаштатна радниця голови Полтавської обласної ради з питань архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. Членкиня правління ГО «Збережемо Полтаву», Національної спілки архітекторів України, Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму та архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації. Кандидатка архітектури. Експертка УКФ у 2019 році.
Олександр Пашковський

Олександр Пашковський

Завідувач відділу «Київ давній та середньовічний» Музею історії міста Києва. У попередні роки: археолог в Музеї історії Десятинної церкви, провідний науковий співробітник Музею історії міста Києва, головний зберігач фондів Центрального музею Державної прикордонної служби України, науковий співробітник Археологічної інспекції Управління культури Черкаської обласної державної адміністрації. Стипендіат Міністра культури та національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia».
Тараненко Оксана

Тараненко Оксана

Проектна менеджерка в ТОВ «Юкрейніан Перфоманс Маркетинг». У попередні роки: волонтерка Асоціації «Київ Туристичний», завідувачка відділу рекламно-виставкової роботи Національного музею історії України. Кураторка виставкових проектів. Експертка УКФ у 2020 році.
Ярина Юрик

Ярина Юрик

Архітекторка, художниця, дизайнерка, доцентка кафедри дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка». У попередні роки: старша викладачка кафедри дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка», архітекторка у архітектурних фірмах, художниця, дизайнерка Всеукраїнських фестивалів. Заслужена художниця України. Кандидатка архітектури.

Література та видавнича справа

Богдана Матіяш

Богдана Матіяш

Письменниця, перекладачка, редакторка видавництва «Критика» і часопису «Критика», колумністка інтернет-видання «Verbum», редакторка відділів «Культревю» і «Тема номера» часопису «Український журнал» (Прага, Чехія). Авторка, редакторка і перекладачка видавництв «Видавництво Старого Лева», «Темпора», «Дух і Літера», «Меридіан Czernowitz», «Книголав», Discursus, «Читаріум», «Чорні вівці», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Фонтан казок». У попередні роки: лекторка літніх шкіл Центру літературної освіти. Експертка УКФ у 2018, 2019 та 2020 роках.
Віра Балдинюк

Віра Балдинюк

Головна редакторка журналу Korydor. Авторка часописів, зокрема «Коментарі», «Новинар», «Playboy», «Дзеркало тижня», «Книжник-review», «Слово і Час», «LB.ua», «Шо», авторка збірки віршів «Крамничка вживаних речей», одна із авторок збірки «8. Жіноча мережева проза». Кандидатка філологічних наук.
Зоя Шевчук

Зоя Шевчук

Старша викладачка кафедри реклами і зв'язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Б. Грінченка. Літературознавиця, літературна критикиня, авторка рецензій на сучасну українську та зарубіжну прозу у виданнях «‎Літакцент»‎, «‎Критика»‎, «‎Читомо»‎, «‎Буквоїд»‎ та ін. Редакторка, літературна консультантка. Кандидатка філологічних наук.
Ірина Мацко

Ірина Мацко

Заступниця головного редактора видавництва «Мандрівець». Керівниця креат-студії «ІРИска». У попередні роки: засновниця, головна редакторка, директорка видавництва «ІрМа», керівниця Тернопільської філії ТОВ «Нова дитяча література». Членкиня Національної спілки письменників України. Експертка УКФ у 2019 році.
Каріна Дорошенко

Каріна Дорошенко

Менеджерка з комунікацій Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну». У попередні роки: фахівчиня з комунікацій у Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка та Східноукраїнського центру громадських ініціатив. Кандидатка філологічних наук. Експертка УКФ у 2019 та 2020 роках.
Любов Якимчук

Любов Якимчук

Поетка, кіносценаристка, драматургиня. У попередні роки: радіоведуча в НРКУ на каналі «Культура», дописувачка газети «День», «Українського журналу», «Української правди», «Kultura.pl». Менеджерка культурних проектів. Лауреатка І премії Міжнародного конкурсу «Коронація Слова».
Міла Іванцова

Міла Іванцова

Перекладачка, письменниця, журналістка, громадська діячка. Засновниця руху «100 книжок для сільської бібліотеки» та учасниця «Бібліотеки Майдану». Володарка титулу «Золотий письменник України» та лауреатка «Коронації слова».
Наталія Петринська

Наталія Петринська

Редакторка суспільно-культурного мультимедійного видання Ukraїner. Авторка видань «Український тиждень»,«Фокус», «Новое время», «ЛітАкцент», «Тексти». У попередні роки: випускова редакторка Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays, редакторка КМКФ «Молодість», випускова редакторка журналу про відкриті дані Мind lab, заступниця головного редактора та редакторка відділу культури журналу «Український тиждень». Класична філологиня, мово- та літературознавиця.
Наталія Тихолоз

Наталія Тихолоз

Старший науковий співробітник КЗ ЛОР «Львівський національний літературномеморіальний музей Івана Франка». Доцент кафедри української преси факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Авторка понад 160 опублікованих наукових праць різних жанрів (монографій, статей, тез, повідомлень), упорядниця та публікаторка архівних матеріалів, текстів класичного письменства, публіцистики та мемуаристики. Співавторка науково-просвітницького інтернет-проєкту ФРАНКО: НАЖИВО / FRANKO: LIVE
Оксана Левицька

Оксана Левицька

Доцентка кафедри медіакомунікацій Української академії друкарства, викладачка Львівського поліграфічного коледжу та лекторка Українського католицького університету. Літературознавиця й редакторка. Кандидатка філологічних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Юрій Марченко

Юрій Марченко

Начальник відділу підтримки книговидання Українського інституту книги (з березня 2019). До того – засновник видавництва «К.І.С.», керівник видавничих та інформаційних проектів. Консультант та підрядник міжнародних проектів в Україні (проекти Світового Банку, Європейського Союзу, Ради Європи та іноземних посольств). Співавтор онлайнових проектів: словниковий портал r2u.org.ua, книжкові каталоги «Книгоспілка» та «100 німецьких книжок». У попередні роки: співвидавець журналу Kyiv in Your Pocket. Член Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.

Культурні та креативні індустрії

Амалія Юсуфова

Амалія Юсуфова

Менеджерка проектів креативної економіки агенції PPV Knowledge Networks. У попередні роки: співорганізаторка TEDxLviv, менеджерка проектів Форуму Видавців та друкарні «КЛИШЕ», менеджерка дизайн-студії GRAM branding.
Артем Коновалов

Артем Коновалов

Експерт з інституційного розвитку та проектного менеджменту для громадських організацій. У попередні роки: експерт CSOSI/UA, член журі конкурсу журналістських робіт «Історії успіху громади», експерт Школи громадського бюджету, організатор та менеджер проектів «Наукові пікніки», «Школа соціального дизайну та грантрайтингу».
Ганна Карнаух

Ганна Карнаух

Керівниця програм з креативної економіки Британської Ради в Україні. Менеджерка програми ЄС Culture Bridges. Експертка УКФ у 2018 та 2019 рр.
Дар'я Пушкарьова

Дар'я Пушкарьова

Проектна менеджерка, експертка з фінансового менеджменту, рекламних кампаній та організації проектної діяльності в Україні та Німеччині у закладах культури. У попередні роки: заступниця директора Одеського культурного центру та менеджерка проектів концертної агенції MagicBox. Експертка УКФ у 2019 році.
Дмитро Десятерик

Дмитро Десятерик

Кінокритик, кореспондент відділу культури щоденної газети «День». Співавтор артенциклопедії «UKRAINE. THЕ BЕЅT. Культурний простір від А до Я», до якої увійшли 123 діячі культури України (відзнака «Найкраща книга року» 23-го Форуму видавців). Член Українського Оскарівського комітету, Української кіноакадемії, Спілки кінокритиків України. Експерт УКФ у 2019 році.
Ельвіра Яцута

Ельвіра Яцута

Голова ГО «Мистецьке об’єднання «Стендаль». Директорка Міжнародного літературного фестивалю Фронтера. Директорка видавництва «Синя папка». Керівниця проекту «Сцена для дітей та підлітків Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера». Директорка Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN LUTSK.
Іван Охтень

Іван Охтень

Експерт з урбаністики, містобудування та архітектури. У попередні роки: головний інженер проектів ТРЦ «Блокбастер Молл», ТРЦ «Ретровіль», інженер-проектувальник житлових масивів в Україні та за кордоном.
Катерина Єгорова

Катерина Єгорова

Начальниця відділу міжнародного співробітництва Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Членкиня Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. У попередні роки: організаторка культурно-мистецьких заходів на державному рівні за кордоном та закордонних в Україні, ініціаторка та організаторка міжнародних міжурядових та міжвідомчих заходів спільно з UNESCO, ICCROM, ICOM та ICOMOS. Експертка УКФ у 2019 році.
Костянтин Горбель

Костянтин Горбель

Директор районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури». Керівник громадського простору Cube Youth Hub. В попередні роки Заступник директора з організації культурно-дозвіллєвої діяльності Балаклійського районного Будинку культури.
Людмила Галаган

Людмила Галаган

Завідувачка відділу інформаційно-аналітичного забезпечення науково-педагогічних працівників Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Викладачка суспільно-політичних дисциплін. Кандидатка політичних наук. У попередні роки: доцентка Київського національного університету культури і мистецтв. Експертка УКФ у 2019 та 2020 роках.
Людмила Чабак

Людмила Чабак

Директор проектів громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень». Радник з децентралізації Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування програми «U-LEAD з Європою». Заступник головного редактора збірника «Розумовські зустрічі». Кандидат філософських наук.
Оксана Панченко

Оксана Панченко

Доцентка кафедри теорії архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури. Засновниця проекту ArchCluster, співзасновниця та головна архітекторка архітектурної майстерні ARСHEVISTA. Членкиня Української Асоціації Дослідників Освіти. Експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. У попередні роки викладачка Ittihad Private University (ОАЕ). Кандидатка архітектурних наук.
Олена Правило

Олена Правило

...

Олена Салата

Олена Салата

Голова правління ГО «Культурна Асамблея». Засновниця і членкиня ради Гільдії незалежних театрів України. Організаторка концертів оркестру із зірками світової симфонічної музики. У попередні роки: генеральна директорка Дому освіти і культури «Майстер Клас», кураторка мистецького простору Cultprostir HUB в Музеї історії Києва, проектна директорка ГОГОЛЬFEST, національна координаторка Експортної стратегії України та директорка культурної програми гуманітарно-економічного форуму Ukrainian ID. Експертка Реанімаційного Пакету Реформ.
Роман Помазан

Роман Помазан

Архітектор-урбаніст Urban Sustain Architects, засновник дослідницького медіапроекту «Урбан Рефлексії», куратор дослідницької платформи Urban Lab Kyiv. Член ISOCARP (Міжнародної спілки планувальників міст та регіонів). Володар нагороди ISOCARP Grand Award for Excellence 2019 та Golden Adobe 2019 за Стратегію урбаністичного перетворення міста Туркістан.
Світлана Власенко

Світлана Власенко

Голова громадської організації «Арт Стрім». У попередні роки: заступниця начальника управління управління культури Чернігівської міської ради, заступниця директора з наукової роботи Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.
Тарас Кайдан

Тарас Кайдан

Голова ГО «Хмарочос», співзасновник та головний редактор міського журналу «Хмарочос». У попередні роки член журі архітектурного конкурсу Contr/Act та конкурсу на найкращу мистецьку скульптуру в публічному просторі IQ PUBLIC ART; організатор урбаністичних та медіа-проектів.
Христина  Семерин

Христина Семерин

...

Юлія Голоднікова

Юлія Голоднікова

Засновниця та голова правління ГО «Культура віта». Журналістка, членкиня редколегії та керівниця проектів часопису «Медіакритика». У попередні роки: дослідниця артрезиденції Forum Regionum, тренер школи «Менеджмент освітніх програм для бібліотек», DVV International in Ukraine. Консультантка/тренерка ГО «Культура віта» з проектного менеджменту та розвитку організаційної культури ( 2017-2018). Членкиня Асоціації менеджерів культури Culture and Creativity. Кандидатка філологічних наук. Експертка УКФ у 2019 році.
Юлія Манукян

Юлія Манукян

Арткритикиня, журналістка, редакторка культурологічного сайту «Культура Півдня України: СОУС», засновниця та кураторка ГО Urban Re-Public. У попередні роки: менеджерка культурно-мистецьких проектів у секторах культурної спадщини, урбаністики та креативних індустрій.