+38 (050) 629-18-08
+38 (044) 504-22-66
info@ucf.in.ua

Експерти: Аудіовізуального мистецтва

1. Бабій Олена

Начальниця відділу з організації роботи кінотеатрів КП «Київкінофільм», координатор та організатор понад 270 культурно-мистецьких проектів, пов’язаних із музикою та кіномистецтвом

2. Булига Віктор

Сценарист, режисер, продюсер. Засновник і організатор проекту «Кіношкола у Рівному». Засновник і директор РМКФ «Місто Мрії. Член Української кіноакадемії.

3. Васильєв Cергій

Кінокритик, кандидат мистецтвознавства, член Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI, НСКУ, Української кіноакадемії. Доцент кафедри ОТС імені І.Д. Безгіна КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого. Автор понад 600 публікацій у ЗМІ з питань зарубіжного та вітчизняного кінематографа й кіноіндустрії, наукових статей і доповідей.

4. Войтенко Володимир

Кінознавець, кінокритик, редактор. Голова Правління Спілки кінокритиків України та Української кіноакадемії. Автор понад 900 публікацій у спеціалізованій українській та закордонній пресі, в каталогах і фахових збірках.

5. Грабович Ігор

Журналіст, кінокритик, фестивальний відбірник. Автор понад тисячі кінокритичних та кінознавчих публікацій. Лауреат фестивалю "Відкрита ніч". Член експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів. Член Правління премії кінокритиків "Кіноколо".

6. Гусєв Олександр

Кінокритик, фестивальний відбірник. Кінооглядач порталу yabl.com, «Української правди» та Укрінформу. Програмний директор кінофестивалів Shift Film Festival та Еuregion shorts.

7. Десятерик Дмитро

Кінокритик, журналіст культури. Член Української кіноакадемії, Українського оскарівського комітету, Спілки кінокритиків України. Автор численних статей, рецензій, есеїв, оглядів, інтерв’ю. В минулому член журі міжнародної кінопреси ФІПРЕСІ на Фестивалі світового кіно в Монреалі, Черкаського кінофестивалю, кінофестивалю «Молодість», «Відкритої ночі».

8. Добровольська Вікторія

Редакторка репертуару в мережі кінотеатрів «Оскар». Була експерткою експертної комісії Держкіно з питань кінематографії та редакторкою «Нового каналу».

9. Євтушенко Едуард

Продюсер кіно і телебачення, сценарист, член Правління Українського кіноінституту.

10. Зінов’єва Світлана

Кінооператор, продюсер, сценарист документального кіно, лектор, педагог. Засновник та директор компанії «Inspiration Films», Першої української майстерні з міжнародної копродукції документального кіно, Клубу документального кіно Close Up.

11. Колесников Дмитро

Експерт широкого журі та Конкурсу сценаріїв та сценарних ідей "Своє кіно", член Асоціації продюсерів України.

12. Костенко-Кузнєцова Віра

Співробітниця відділу розвитку засобів масової інформації, експертка з розвитку медійних проеків

13. Мошенська Поліна

Режисер, продюсер та візуальна мисткиня. Працювала у команді Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, кіно-рецензентом порталу Українська правда, асистентом режисера та продюсера на українських і міжнародних проектах.

14. Нечай Тетяна

Завідувачка навчальної лабораторії кафедри кінознавства КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого. Кінопродюсерка, засновниця другої в Україні кінокомісії в місті Славутич.

15. Новікова Людмила

Кінознавиця, кандидат мистецтвознавства. Науковий співробітник ІМФЕ імені М. Т. Рильського НАН України.

16. Підгора Ярослав

Кінокритик, журналіст з 25 річним досвідом роботи у понад 60 журналах, газетах та інтернет-сайтах. Опублікував понад 3 тисячі матеріалів, які були виконані в усіх можливих журналістських жанрах. Був головним редактором журналів "Кіно Дайджест" і Total Film, а також у журі та відбіркових комісіях кінофестивалів і премій. Член Спілки кінокритиків України, Української кіноакадемії, Спілки журналістів України.

17. Романченко Ірина

Сценарист, режисер, продюсер. Експерт комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів.

18. Савчук Руслан

Голова Правління Українського кіноінституту, керівник відеовиробництв, розробник рекламних проектів, продюсер музичних кліпів.

19. Серебренікова Людмила

Режисер, кінознавець, продюсер, викладач. Працювала у "Національній кінематиці України". Як виконавчий продюсер брала участь у створені фільму "Національний музей "Чорнобиль".

20. Сорока Юрій

Кінознавець, сценарист, викладач, співорганізатор Державної премії України імені Олександра Довженка та Національного центру Олександра Довженка. У минулому - головний редактор Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка, ініціатор створення журналу «Українська культура.Кіно». Магістр з державного управління.

21. Фіалко Олег

Кінорежисер, драматург, продюсер. Член-кореспондент Національної Академії мистецтв України. Народний артист України. В минулому голова Оскарівського комітету України та експертної комісії Держкіно.

22. Черков Георгій

Кінознавець, кандидат мистецтвознавства, науковий співробітник ІМФЕ ім. М.Т.Рильського НАН України, викладач, член Національної спілки кінематографістів України.

23. Шпилюк Олександр

Арт-директор Української кіноакадемії, програмний директор фестивалю анімаційних фільмів «КРОК», програмний консультант, куратор кінопрограм, кінознавець

24. Шуменко Анастасія

Менеджерка та продюсерка художніх й документальних фільмів, створених в Україні, а також у співпраці з Польщею, Люксембургом, Францією, Литвою, Чехією, Німеччиною.