+38 (050) 629-18-08 +38 (044) 504-22-66 info@ucf.in.ua
Український культурний фонд / Експертні ради

Експерти: Аудіовізуального мистецтва

1. Бабій Олена

Начальниця відділу з організації роботи кінотеатрів КП «Київкінофільм», координатор та організатор понад 270 культурно-мистецьких проектів, пов’язаних із музикою та кіномистецтвом.

2. Булига Віктор

Сценарист, режисер, продюсер. Засновник і організатор проекту «Кіношкола у Рівному». Засновник і директор РМКФ «Місто Мрії. Член Української кіноакадемії.

3. Грабович Ігор

Журналіст, кінокритик, фестивальний відбірник. Автор понад тисячі кінокритичних та кінознавчих публікацій. Лауреат фестивалю "Відкрита ніч". Член експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів. Член Правління премії кінокритиків "Кіноколо".

4. Гусєв Олександр

Кінокритик, фестивальний відбірник. Кінооглядач порталу yabl.com, «Української правди» та Укрінформу. Програмний директор кінофестивалів Shift Film Festival та Еuregion shorts.

5. Добровольська Вікторія

Редакторка репертуару в мережі кінотеатрів «Оскар». Була експерткою експертної комісії Держкіно з питань кінематографії та редакторкою «Нового каналу».

6. Зінов’єва Світлана

Кінооператор, продюсер, сценарист документального кіно, лектор, педагог. Засновник та директор компанії «Inspiration Films», Першої української майстерні з міжнародної копродукції документального кіно, Клубу документального кіно Close Up.

7. Костенко-Кузнєцова Віра

Співробітниця відділу розвитку засобів масової інформації, експертка з розвитку медійних проектів.

8. Нечай Тетяна

Завідувачка навчальної лабораторії кафедри кінознавства КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка-Карого. Кінопродюсерка, засновниця другої в Україні кінокомісії в місті Славутич.

9. Новікова Людмила

Кінознавиця, кандидат мистецтвознавства. Науковий співробітник ІМФЕ імені М. Т. Рильського НАН України.

10. Підгора Ярослав

Кінокритик, журналіст з 25 річним досвідом роботи у понад 60 журналах, газетах та інтернет-сайтах. Опублікував понад 3 тисячі матеріалів, які були виконані в усіх можливих журналістських жанрах. Був головним редактором журналів "Кіно Дайджест" і Total Film, а також у журі та відбіркових комісіях кінофестивалів і премій. Член Спілки кінокритиків України, Української кіноакадемії, Спілки журналістів України.

11. Серебренікова Людмила

Режисер, кінознавець, продюсер, викладач. Працювала у "Національній кінематиці України". Як виконавчий продюсер брала участь у створені фільму "Національний музей "Чорнобиль".

12. Сорока Юрій

Кінознавець, сценарист, викладач, співорганізатор Державної премії України імені Олександра Довженка та Національного центру Олександра Довженка. У минулому - головний редактор Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка, ініціатор створення журналу «Українська культура.Кіно». Магістр з державного управління.

13. Фіалко Олег

Кінорежисер, драматург, продюсер. Член-кореспондент Національної Академії мистецтв України. Народний артист України. В минулому голова Оскарівського комітету України та експертної комісії Держкіно.

14. Черков Георгій

Кінознавець, кандидат мистецтвознавства, науковий співробітник ІМФЕ ім. М.Т.Рильського НАН України, викладач, член Національної спілки кінематографістів України.

15. Шпилюк Олександр

Арт-директор Української кіноакадемії, програмний директор фестивалю анімаційних фільмів «КРОК», програмний консультант, куратор кінопрограм, кінознавець.

16. Шуменко Анастасія

Менеджерка та продюсерка художніх й документальних фільмів, створених в Україні, а також у співпраці з Польщею, Люксембургом, Францією, Литвою, Чехією, Німеччиною.